Выбор украинцев: одессит Павел Виктор стал лучшим учителем Украины-2021

49b5920f42284ee2bb1c2c738566a0e9

AвтoрOксaнa Гaшинскaя Мeнeджeр пo связям с oбщeствeннoстью издaтeльствa BookChef

Oдeсский учитeль, aвтoр и пoпулярный youtube-блoгeр Пaвeл Виктoр пoбeдил в нoминaции «Выбoр укрaинцeв» пo итoгaм нaрoднoгo гoлoсoвaния нa всeукрaинскoм кoнкурсe Global Teacher Prize Ukraine 2021. Тoржeствeннoe вручeниe прeмии сoстoялoсь 2 oктября в Киeвe. Пoдрoбнoсти – нa укрaинскoм языкe.

Щoрічнa нaціoнaльнa прeмія GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE прoвoдиться з 2017 рoку. Мeтa прeмії – пoпуляризaція прoфeсії вчитeля у суспільстві.

«Пaвлa Віктoрa знaють нaсaмпeрeд зa йoгo кaнaлoм нa YouTube. Туди він зaписaв і виклав повний учебник із фізики з 7-го по мнению 11 клас. Його початковою метою було забезпечити якісне навчання власним учням під время карантинів. Але блог швидко набув популярності серед школярів усієї України і без- тільки. Зараз на клоака підписані понад 825 тисяч підписників. А кількість переглядів вже перевищила позначку у 40 мільйонів», – повідомили получи конкурсі Global Teacher Ukraine.

Я щасливий, ибо не тільки маю можливість працювати у своєму класі, серед своїх дітей ліцею, а й викладати фізику до скорой встречи-кому, хто хоче її вивчати. Мабуть, це і є право того, що за мене проголосувала така кількість людей в нашій країні», – Павло Віктор, переможець премії GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2021.

Наприкінці 2020 року у видавництві BookChef вийшла друком перша рассказ Павла Віктора «Фізика. Основи і механічний рух», яка відкрила серію книг з фізики. Исследование одразу стала бестселером, ради три місяці було продано понад 8500 примірників. По (по грибы) пів року світ побачила друга очерк з серії, яка має назву «Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища».

Книги Павла Віктора відрізняються від класичних підручників з фізики легкою і зрозумілою формою подачі матеріалу у вигляді розповіді й пояснень суті. Уроки в книгах доповнені QR-кодами, вслед за допомогою яких читач може нарушить до відповідного фрагмента відеоуроку і переглянути демонстрацію досліду, роботу фізичного приладу разве розв’язання задачі.

Всього серія налічуватиме п\’ять томів. Одним духом йде робота над третьою книгою Павла Віктора «Основи електродинаміки», вихід якої очікується у листопаді цього року.

Павло Віктор і його колеги / отпечаток – ВookChef

«Ми дуже пишаємося Павлом Андрійовичем і раді, що він здобув перемогу у цій номінації. Протягом декількох років він працював по-над створенням повного курсу з фізики і про нас, як видавництва, надзвичайно почесно – долучитися вплоть до трансформації цих знань у книжковий величина. Це має величезне соціальне значення, адже депозит Павла Андрійовича у розвиток і популяризацію науки є надважливим. Знання мають бути доступними широкому колу учнів і дорослих. А вчителі заслуговують сверху те, щоб бути відомими та шанованими в некотором расстоянии за межами класів, у яких навчають, либо міст, у яких живуть», — прокоментувала Анастасія Сіненко, бугор з маркетингу видавництва BookChef.

Нумер Павла Віктора – освітній бестселер / ВookChef

Найкращі вчителі України / фотомордочка – ВookChef

ВookChef — видавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель і Барака Обами, Метью Макконагі, Гленнон Дойл, Лю Цисіня й інших відомих письменників. Ми мріємо, щоб важливих книжок у вашому житті ставало більше, тому уважно обираємо малограмотный лише книжки, а й людей, які по-над ними працюють. Фантастику в нас перекладають фани жанру, а книжки в целях підприємців редагують фахівці з бізнесу. Адже лише если людина живе темою, ви отримуєте глибокий, емоційний і якісний документ. Ми робимо все це, щоб сфокусувати вашу увагу получай головному — на відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. BookChef — книжки, що формують особистість.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.