Термобілизна: особливості виробів та призначення

Ідея створити зручну та «дихаючу» білизну з’явилася давно. Попит на такий товар залишається високим через особливі властивості таких виробів, їх функціональність та зручність. Під час покупки потрібно обов’язково вивчати параметри поглинання вологи, склад тканини.

Кому потрібна особлива білизна, що зберігає тепло

Термобілизна: особливості виробів та призначення

Зазвичай спортсмени, які займаються зимовими видами спорту, та професіонали, що не припиняють тренування будь-якої пори року, потребують спеціального одягу. Термо білизна, яка спочатку розроблялася для професійних спортсменів та робітників, які працюють в екстремальних умовах, сьогодні популярна у багатьох сферах. Її купують:
• туристи, що планують підкорення гірських вершин;
• риболови, мисливці, мандрівники;
• співробітники правоохоронних органів, постові;
• будівельники, листоноші, верхолази;
• люди, що вимушені довгий час перебувати просто неба взимку та ін.

Особливості термобілизни

Принцип дії термобілизни базується на властивостях тканини, з якої шиють вироби. Саме тому така білизна суттєво відрізняється від звичайного теплого одягу.
Зазвичай виробники особливу увагу приділяють:
• обробці тканини спеціальними засобами;
• співвідношенню натуральних та синтетичних волокон;
• якості крою, технології обробки швів.
Обираючи комплект, не варто купувати речі на розмір більше.

Як працює термобілизна

Під час фізичного навантаження людина пітніє. Волога залишається у волокнах одягу і починає охолоджувати тіло. Якщо надягти термобілизну, то волога буде випаровуватися, а тепло зберігатиметься між тілом та одягом. Цей прошарок надійно утримують комплекти термобілизни за умови, що вона підібрана за розміром і не заважає рухам. Зазвичай комплекти для чоловіків складаються з кальсонів та футболки з довгим рукавом. Асортимент для жінок ширший. Можна знайти комплекти, в яких є шорти (їх зручно вдягати під спідницю) та футболка з короткими рукавами.

Правила догляду за білизною

Прати термобілизну слід у теплій воді (до 40-ка градусів). Краще робити це вручну або використати режим для делікатних речей у пральній машинці. Категорично заборонено сушити речі на батареї, викручувати, прасувати (після такого догляду вони псуються та відразу втрачають свої властивості). Варто повісити білизну, і вода сама стече. Для прання можна використовувати порошок без хлору та компонентів відбілювання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.