Насіння для гарного врожаю

Власники присадибних ділянок, фермери та всі, хто вирощує городину, добре знають таємницю гарного врожаю. Це якісне відібране насіння овочів, яке пристосоване для конкретного клімату. При цьому спеціалісти радять інколи змінювати культури, які вирощуються на ділянці.

Насіння для гарного врожаю

Де придбати перевірений матеріал для посадки

Великі фермерські господарства і власники невеличких ділянок прагнуть максимально раціонально використати кожен клаптик землі. Для цього варто звернутися до перевіреного постачальника насіння Harvest Center (офіційний сайт компанії https://harvest-center.com.ua/ovochi/). Команда експертів за десять років плідної праці змогла:

  • організувати постачання насіння з інших країн,
  • підписати контракти із вітчизняними виробниками,
  • відібрати овочі, які дають хороший врожай у закритому та відкритому ґрунті.

На які фактори слід звертати увагу під час висівання

Досвідчені фахівці з сільського господарства добре знають, що велике значення для майбутнього врожаю має правильний період висівання. Рослини, що стійко переносять низькі температури, можна висівати на початку весни. Але є обов’язкова умова – грунт має прогрітися до п’яти градусів.

Найпоширеніші овочеві культури можна саджати не раніше середини квітня. Саме в цей час земля достатньо прогрівається для висаджування моркви, квасолі, буряку. Сіяти в теплицях варто насіння помідорів, баклажанів, огірків та інших овочів, які потребують тепла та сонячних променів.

Переваги замовлення насіння онлайн

Обрати якісний посівний матеріал можна в електронному каталозі. Для цього достатньо відідбрати потрібні товарні позиції, оформити замовлення та забрати його в офісі транспортної компанії.

Переваги купівлі онлайн:

  • великий асортимент овочевих культур, насіння прянощів;
  • можливість обрати конкретний сорт, що гарантує добрий врожай;
  • правильне зберігання посівного матеріалу;
  • доступність роздрібного чи гуртового замовлення;
  • можливість отримати консультацію досвідчених спеціалістів.

Особливості доставляння

Мінімальна сума замовлення у каталозі компанії Harvest Center складає 500 гривень. Можна одержати товар у звичайному магазині компанії або замовити доставку «Новою поштою». При цьому вага замовлення не повинна перевищувати десять кілограмів. Оплатити посилку можна картою або перерахувати гроші після перевірки товару. На додаткові питання менеджери радо дадуть відповідь у телефонному режимі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.